Oszczędzaj ze swoją siecią

Oszczędzaj ze swoją siecią
https://traffic.naviexpert.pl/remonty/bytom/

Wiemy już, że za nawigację w telefonie nie musimy płacić. Bezpłatne opcje bywają jednak ograniczone pod względem funkcjonalności, nie wiadomo również, czy znajdziemy tam mapę, która nas interesuje. Dobrej jakości pakiety nawigacyjne działające w trybie offline możemy regularnie aktualizować, aby mieć pewność, że trasa zostanie wytyczona prawidłowo. Zwykle jednak poprawność mapy nie jest weryfikowana na bieżąco. Tu swoje zalety ukazują nawigacje online, które wprawdzie są płatne, ale dostajemy w zamian za to bieżącą kartografię. Operatorzy sieci komórkowych dostrzegli GPS-owy trend wśród swoich klientów i kuszą ich specjalnymi rozwiązaniami.

Przykładem może być Plus, który we współpracy z serwisem Targeo.mobi przygotował prostą i funkcjonalną aplikację o swojsko brzmiącej nazwie Drogowskaźnik. Dzięki programowi można korzystać z map pobieranych prosto z sieci, ale opcji jest dużo więcej. Funkcja Targeo Traffic pokazuje „na żywo” rozkład korków w miastach, podpowiada również, gdzie skręcić, aby ominąć zator. Dodatkowo zadbano o moduł głosowy, który można pobrać za darmo.

Wersję testową Drogowskaźnika można sprawdzić przez siedem dni, po czym należy opłacić abonament. Co ważne, operator nie pobierze opłat za połączenia aplikacji z internetem bez względu na to, jak intensywnie będziemy z niej korzystać. Dla abonentów Plusa to ciekawe rozwiązanie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *